O mnie

Published on

O mnie

W obecnych czasach Internet jest pierwszym miejscem, w jakim szukamy informacji z niemal każdej dziedziny. Jednak wbrew pozorom, nie zawsze jest to jednoznaczne z oszczędnością czasu. Bywa, że poszukujemy niektórych informacji bardzo długo, tymczasem na kolejnych stronach są jedynie zdawkowe wzmianki i ogólniki lub nie ma ich wcale.

Zazwyczaj te osoby, które czytają artykuły dotyczące maszyn budowlanych, albo pilnie potrzebują do pracy konkretnych informacji albo się tym interesują. Jednak zaglądanie na kolejne sugerowane przez wyszukiwarkę witryny z zerowym skutkiem, powoduje jedynie narastającą niechęć do dalszych poszukiwań.

Kiedy pewnego razu szukałem danych na pewien określony temat, taka refleksja skłoniła mnie do założenia strony, którą właśnie czytasz. Chcę na niej zamieszczać regularnie dokładne i aktualne informacje z branży (z naciskiem na słowo „dokładne”), aby każda osoba znalazła to, czego szuka i potrzebuje. Będą tutaj zamieszczane nowinki ze świata nowoczesnych technologii, innowacyjnych rozwiązań i najważniejszych wydarzeń z branży budowlanej. Zamierzam zamieszczać charakterystykę tych modeli sprzętów, które są nowością na rynku oraz tych, które są najczęściej wybierane przez firmy budowlane.

Comment on this post